KONST / Litografier / Färglitografi 7931791
nr 793 1791
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi , Gunilla Mann (f. 1947), 113/375, signerad, motivets mått: 43x60
Kondition: skadat glas
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 26 november 2012
kl 18:18:39
700 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann